V Hoteli Dália sa nebránime tvorivosti ani kreatívnym myšlienkam. Upcycling nám nie je cudzí už dlhé roky, vďaka usilovnosti a nápadom samotných majiteľov hotela či personálu. Aj týmto spôsobom sa snažíme stále druhotne využívať vznikajúci odpad, či už ide o sklo, plasty, papier, drevo a rôzne iné odpadové materály.  

Veľa hotelov v dnešnej dobe spolupracuje s rôznymi dizajnérmi. Naše výzdoby si však robíme sami. Poznáte Dagmar Amrichovú? Možno ste ju u nás stretli v čase obedového menu, keď usilovne aranžovala jarnú, valentínsku, veľkonočnú, vianočnú či inú výzdobu. Alebo ste ju videli nenápadne sa krčiť nad zelenými plochami na hotelovom nádvorí trhať burinu či vysádzať kvety.

Náš hotel ma dušu a tou je práve ona, majiteľka jediného certifikovaného eko hotela na východnom Slovensku. Jej šikovné ruky a kreatívnu myseľ si počas Výstavy svadba všimol aj denník Košice dnes, ktorý spomedzi všetkých vystavovateľov uverejnil práve našu výzdobu stola, ako kreatívnu EKO inšpiráciu na svadobnú výzdobu.

Viac o upcyclingu si môžete prečítať v blogu.